آمار بازدید
امروز:
71
ديروز:
1587
ماه:
47817
سال جاری:
969140
كل:
3668172
تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1402
کد 1346

ظرفیت ایستگاه های گازرسانی شهرستان ویژه مرند در حال افزایش است

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از پروژه های مهم گازرسانی در شهرستان ویژه مرند گفت: با تحقق پروژه های در دست اجرا، ظرفیت گازرسانی در شهرستان مرند افزایش خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، نادر کمالی در این بازدید ضمن بررسی روند اجرای پروژه های گاز در شهرستان مرند افزود: هم اکنون پروژه های احداث ایستگاه 150 هزار شهرستان مرند ،30 هزار قرمزی قشلاق، ایستگاه گاز اوهاني با ظرفیت 20 هزار مترمکعب و همچنین اجراي خط تغذيه 16 اينچ مسير ايستگاه 150 هزار مترمکعبی مرند تا اردكلو در حال اجرا است.
وی با اشاره به اهمیت افزایش ظرفیت های گازرسانی در این شهرستان اظهار داشت: با رشد اشتراک پذیری و جذب  119 هزار و 14 مشترک گاز در این شهرستان، افزایش ظرفیت گازرسانی ایستگاه ها زمینه تأمین پایدار مصارف و جلوگیری از افت فشار گاز را فراهم ساخته و زیرساخت های لازم برای متقاضیان جدید گاز را نیز ایجاد خواهد کرد.
وی تصریح کرد: علاوه بر پروژه های گازرسانی، احداث ساختمان اداري اداره گاز شهرستان ويژه مرند به منظور ارتقای خدمات رسانی به مشترکین این شهرستان در حال اجرا بوده و از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: شهرستان مرند با بهره مندی 99.9 درصد خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی یکی از مناطق پرمشترک و سبز استان محسوب می شود.
 
نظرات شما
captcha refresh