آمار بازدید
امروز:
552
ديروز:
1462
ماه:
66132
سال جاری:
1161201
كل:
3129772
تاریخ : شنبه 24 ارديبهشت 1401
کد 969

به همت روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج برگزار شد

اکران فیلم مردمی «موقعیت مهدی» ویژه کارکنان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

فیلم مردمی «موقعیت مهدی» از تاریخ 17 لغایت 21 اردیبهشت ماه ، برای 2 هزار و 870  نفر از کارکنان، در تبریز و شهرستان های تابعه استان به صورت اختصاصی اکران شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، فیلم مردمی «موقعیت مهدی» از تاریخ 17 لغایت 21 اردیبهشت ماه و برای 2 هزار و 870  نفر از کارکنان، در تبریز و شهرستان های تابعه استان به صورت اختصاصی اکران شد.
بر اساس این گزارش، یکی از سانس های این اکران مزین به حضور  جانباز سرافراز سال های دفاع مقدس و همرزم شهید مهدی باکری ، حاج خسرو ملازاده یکی از شخصیت های ارزشمند فیلم و همچنین بازیگر تبریزی، محمد امین داروئیان که در این فیلم نقش شهید محمد گل تپه را ایفا  نموده،  همراه بود که در پایان از این دو عزیز نیز تقدیر بعمل آمد.
این گزارش می افزاید: سرهنگ فرهادی، فرمانده حوزه 2 کارمندی شهید مدنی ضمن حضور در اکران اختصاصی فیلم موقعیت مهدی برای کارکنان شرکت گاز استان، این اقدام را حرکتی ارزشمند در  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و یادآوری رشادت ها و جانفشانی این عزیزان در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی دانست و گفت: بازخوانی این رشادت ها درسی از آزادی خواهی برای نسل آینده و انعکاسی از غیرت مردم آذربایجان و ایثار و شهامت آنان است.
 
نظرات شما
captcha refresh